EMO bilgilendirecek

EMO bilgilendirecek

Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve Gaziantep Sanayi Odası işbirliği ile “Hibrit ve Enerji Depolama Sistemleri, Yönetmeliği, Yatırım Usulleri, YEKDEM Mevzuatı” konularında bilgilendirme programı gerçekleştirilecek.

Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve Gaziantep Sanayi Odası işbirliği ile “Hibrit ve Enerji Depolama Sistemleri, Yönetmeliği, Yatırım Usulleri, YEKDEM Mevzuatı” konularında bilgilendirme programı gerçekleştirilecektir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) , Enerji Piyasası Dairesi Başkanlığı Üretim Termik Grup Başkanı Ertuğrul YILDIZ, Enerji Uzmanı Onur UYANUSTA ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü Mevzuat Koordinatörü Murat TAŞPINAR’ın konuşmacı olarak katılacaklar. Programda, Hibrit Tesisleri ve Depolama Sistemlerinin Tanımı, Amacı, Uygulaması, Fiyatlandırması, YEKDEM Bağlantısı, Hibrit-Depolama Tesislerine ait Proje Onay ve Kabul İşlemleri, Teknik Değerlendirmeler, Süreçleri, Yönetmelikleri konularında bilgilendirmeler yapılacak. 4 Ağustos Çarşamba günü 14:30-16:30 saatleri arası Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSOMEM) gerçekleşecek.

3.08.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz