GTO EYLÜL MECLİSİNİ YAPTI

GTO EYLÜL MECLİSİNİ YAPTI

(GTO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur başkanlığında, Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerinin yanı sıra Meslek Komite üyelerinin de katılımıyla “genişletilmiş” olarak gerçekleştirildi.

Gaziantep Ticaret Odasının (GTO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur başkanlığında, Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerinin yanı sıra Meslek Komite üyelerinin de katılımıyla “genişletilmiş” olarak gerçekleştirildi.

 

TEYMUR: “GAZİANTEP ALIŞVERİŞ GÜNLERİ 12 EKİM’DE BAŞLIYOR”

Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur toplantının açılışında yaptığı konuşmada, 4 ay aranın ardından meslek komite üyeleriyle bir araya geldiklerini ve bu toplantılara çok önem verdiklerini belirtti.

Ticari hayatı canlandıracak önemli bir etkinliğe imza atacaklarını ifade eden GTO Meclis Başkanı Teymur, açıklamalarına şöyle devam etti: “21 Nolu Konfeksiyon, 34 Nolu Mobilya ve 38 Nolu Beyaz Eşya, Elektrik, Elektronik ve Züccaciye Komiteleri iş birliğiyle ‘Gaziantep Alışveriş Günleri’ etkinliğini düzenlemek üzere yola çıkmıştık. Amacımız 12-20 Ekim tarihleri arasında her firmanın kendi belirlediği oranlarda indirimli ürünlerini vatandaşla buluşturmak. Gaziantep’te ilkini gerçekleştireceğimiz bu organizasyon bizim için bir milat olacak ve her sene düzenleyerek geleneksel hale getireceğiz. Hem tüketici kazansın hem de perakende sektörüne hareket gelsin istiyoruz. Yani kazan-kazan felsefesiyle bir canlılık oluşturacağız. İnşaat sektöründen gıda sektörüne, kuyumculuktan kozmetiğe birçok sektörde indirimli ürünler 12 Ekim’den 20 Ekim’e, 9 gün boyunca sabah 9’dan akşam 9’a satışta olacak. Kampanyamıza tüm firmalarımızı ve vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Ayrıca bu etkinliğimizin hayata geçirilmesinde büyük destek sağlayan Yönetim Kurulu’muza ve etkinlik düzenleme kurulumuza da sonsuz teşekkür ediyorum.”

Yıldırım: Attığımız her adımda, altına imza attığımız her işte üyelerimiz için,  şehrimiz için, memleketimiz için, çocuklarımız için sorumluyuz. 18 aydır Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olan Gaziantep Ticaret Odasında görev icra ettiklerini ve bu süre zarfında güzel bir sinerji yakaladıklarını söyleyen GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, “Attığımız her adımda, altına imza attığımız her işte üyelerimiz için, şehrimiz için, memleketimiz için, çocuklarımız için sorumluyuz. Çok şükür ki 18 aydır birlikte yarattığımız sinerji ile birbirimizden aldığımız destekle hem yerel, hem ulusal hem de uluslararası arenada Gaziantep Ticaret Odası adını başarıyla temsil ettik. Bugüne kadar her ne yaptıysak ve bundan sonra da ne yapacaksak önümüze bir vizyon koyduk o çerçevede yapıyoruz” dedi.

26.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz