MARKA ŞEHİR GAZİANTEP, DÖNÜŞÜM’E BAŞLIYOR

MARKA ŞEHİR GAZİANTEP, DÖNÜŞÜM’E BAŞLIYOR

EGEBİL ASLAN YENİ NESİL OKULLARI' nın bir diğer kolu olan ASLAN KOLEJİ'nin, yeni nesil veli ve öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış farklı bir okul konsepti olan DÖNÜŞÜM KOLEJLERİ markasını, DÖNÜŞÜM ASLAN KOLEJİ ile marka şehir Gaziante

EGEBİL ASLAN YENİ NESİL OKULLARI' nın bir diğer kolu olan ASLAN KOLEJİ'nin, yeni nesil veli ve öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış farklı bir okul konsepti olan DÖNÜŞÜM KOLEJLERİ markasını, DÖNÜŞÜM ASLAN KOLEJİ ile marka şehir Gaziantep ile buluşturuyor. 

Dünyada ve Türkiye’de değişen öğrenci, veli kuşağı ve bununla birlikte değişmesi ve yenilenmesi gereken eğitim-öğretim hizmetleri fikrinden hareketle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan ve Türkiye’de Yeni Nesil Eğitim’in kıvılcımı olan EGEBİL EĞİTİM GRUBU, yeni nesil veli ve öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış farklı bir okul konsepti olan DÖNÜŞÜM KOLEJLERİ markasını, DÖNÜŞÜM ASLAN KOLEJİ ile marka şehrimiz Gaziantep ile buluşturuyor. 33 yıldır eğitim-öğretim sektörünün her alanında emek veren EGEBİL Eğitim Grubu ve Dönüşüm Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Faruk TATAR düzenlenen lansman toplantısında şunları söyledi: “Tartışmasız en değerli varlıklarımız, çocuklarımız ve bizlerin de kendi anne-babalarımızdan görüp öğrendiğimiz gibi, evlatları için her türlü fedakârlığı yapan ebeveyn olma kültürüne sahip bir milletiz. Her anne- babanın tek isteği, ilerleyen yıllarda, hayatın içerisinde onları ayakları üzerinde duran, başarılı, mutlu bireyler olarak görmek.

 

DÖNÜŞÜM’Ü HAYATIN HER ALANINDA GERÇEKLEŞTİRMELİYİZ!

Bizler evlatlarımızı büyütürken bir yandan da tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de hızlı bir değişim ve dönüşüm içinde olduğunu gözlemliyoruz. Çocuklarımız için daha rekabetçi bir gelecek, onları bekliyor. Meşhur lâfta söylendiği gibi: “Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.” Yaşanan süreç eğitimin hızlı bir şekilde değişmesi, dönüşmesi ve yepyeni tasarımların hayata geçirilmesi gerektiğini açık bir şekilde göstermiştir. Bu nedenle EGEBİL Kolejlerinden sonra veli ve öğrencinin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılama noktasında DÖNÜŞÜM KOLEJLERİ tasarımını hayata geçiriyoruz.

 

GAZİANTEP, DÖNÜŞÜM’E HAZIR

Hep ifade ettiğimiz gibi, bizler dünün eğitim-öğretim yöntemleri ile bugünün çocuklarını eğitmeye kalkarsak onların yarınlarından çalarız! Bu bağlamda biz yeni nesil veli ve öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ikinci okul markamız olan DÖNÜŞÜM KOLEJİ’ni, ülkemizin en önemli kültür mirasına sahip şehirlerimizden Gaziantep ile buluşturmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle güç birliği yaparak EGEBİL’den sonra DÖNÜŞÜM’ün de kadim şehrimiz Gaziantep ile buluşmasını sağlayan Değerli Kurucumuz Sn. Davut ASLAN’a da ayrıca teşekkür ediyorum. DÖNÜŞÜM KOLEJİ, Gaziantepli öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasına hayırlı uğurlu olsun.”

 

EGEBİL ASLAN YENİ NESİL KOLEJİ ve DÖNÜŞÜM ASLAN KOLEJİ Kurucusu Davut ASLAN ise şunları kaydetti: “Ben, bu ülkenin geleceğine sevdalı Gaziantepli bir eğitimci olarak böyle zorlu bir süreçte yeni nesil eğitimin iki öncü okul markasını önce EGEBİL şimdi de DÖNÜŞÜM KOLEJLERİ olarak Gaziantep’imizle buluşturmanın haklı gururunu ve onurunu taşıyorum. Gaziantep, gerek sahip olduğu kültürel miras gerekse konumu ve ülkemizin tarihindeki önemi açısından her alanda ülkemizin öncü şehirlerinden biri olmuştur. Bu anlamda yeni nesil eğitimin kıvılcımı olan iki okul markamızın EGEBİL EĞİTİM GRUBU ve ASLAN Kolejleri iş birliğiyle şehrimizde hayata geçiyor olması, bir eğitim yatırımcısı ve öğretmen olarak beni çok mutlu ediyor. Buna vesile olan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Faruk TATAR’a minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”

11.01.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz