Purlu, “Tüm yurtta örgütleniyoruz”

Purlu, “Tüm yurtta örgütleniyoruz”

Tüm Gıda – İş Sendikası Genel Başkanı Hakverdi Purlu, Tüm yurtta Teşkilatlanma ve üye çalışmalarımız devam ediyor. birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyerek haklının yanında haksızın karşısında olacağını belirtti.

Purlu, “Tüm yurtta Teşkilatlanma ve üye çalışmalarımız devam ediyor.
Tüm Gıda – İş Sendikası Genel Başkanı Hakverdi Purlu, Tüm yurtta Teşkilatlanma ve üye çalışmalarımız devam ediyor birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyerek haklının yanında haksızın karşısında olacağını belirtti.
Genel Merkezi Kahramanmaraş’ta bulunan Tüm Gıda – İş Sendikası hakkında bilgi veren Genel Başkan Hakverdi Purlu, “İşçilerin ve işverenlerin ayrı ayrı olarak, çalışma, kazanç, toplumsal ve kültürel alanlar da çıkarlarını koruyarak yasalarda belirtilen kanun maddeleri çerçevesinde yeni haklar sağlamak ve bu alanda yasalar uyarınca, kanun maddelerini uygulamak üzere kurulmuş bir kuruluştur. Merkezi Kahramanmaraş’ta bulunan Sendikamızın Teşkilatlanma ve üye çalışmaları son hızla devam ediyor” dedi. GELİN YARINLARIMIZI BİRLİKTE İNŞA EDELİM, ‘’İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır’’ diye belirtti.

11.01.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz