Erdoğan Gaziantep’e geliyor

Erdoğan Gaziantep’e geliyor

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci; “Milletin Adamı, Sevdamızın, Davamızın Lideri, Başkomutanımız geliyor.”

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet EyupÖZKEÇECİ, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, 25 Aralık 2021 tarihinde Gaziantep’e geleceğini duyurdu.

Özkeçeci, yaptığı açıklamada; ‘Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Gazi şehirde olacak. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, kutlamalar başta olmak üzere bir dizi açılış ve programlara katılacağını’ söyledi.

 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet EyupÖZKEÇECİ; paylaşımında ‘Hasret bitti, Gaziantep için vuslat vakti! Milletin adamı; sevdamızın, aşkımızın lideri geliyor… Büyük bir özlem ve hasretle beklediğimiz Başkomutanımız, muhterem Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN; 25 Aralık’ta Gaziantep’imizin kurtuluş gününde Gaziantep’te!’ sözleri ile sosyal medya hesabından sevincini dile getirmişti.

 

23.11.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz