GAZİŞEHİR İÇİN İZMİR’E GİTTİ

GAZİŞEHİR İÇİN İZMİR’E GİTTİ

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nin başarılı ekibi Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 28 Eylül’de başlayacak lig öncesi hazırlık turnuvasına katılmak üzere İzmir’e gitti.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nin başarılı ekibi Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 28 Eylül’de başlayacak lig öncesi hazırlık turnuvasına katılmak üzere İzmir’e gitti. Gazişehir Gaziantep BŞB., İzmir BŞB, Ankara TSK ve İstanbul Bağcılar Bld.’nin katılacağı turnuva 12 Eylül’de start alacak ve 14 Eylül’de sona erecek.

Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız bir şekilde sürdüren Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol  Takımı, İzmir BŞB.’nin ev sahipliğini yaptığı hazırlık turnuvasına katılıyor. Bu turnuva için İzmir’e kırmızı-siyahlı temsilcimiz, yapacağı hazırlık maçlarında eksiklerini gidererek, Süper Lige sorunsuz ve sıkıntısız başlamak istiyor. Ligin başlamasına kısa bir süre kala takımın hazır olması için yoğun çaba gösterdiklerini belirten Gazişehir Gaziantep BŞB. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Ramazan Taşkın, “Kentin sosyal sorumluluğu anlamında en önemli ayağı Süper Lig’de mücadele eden Gazişehir Tekerlekli Sandalye Basketbol takımıdır” dedi.

10.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz