HAYIRSEVER ÇİFTTEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

HAYIRSEVER ÇİFTTEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Eğitim gönüllüsü hayırseverler Nurel ve Enver Taner, 8 derslikli Anaokulunun protokolünü, Vali Davut Gül’ün makamında imzaladı.

Vali Gül’ün eşi Gülden Gül hanımefendinin de bulunduğu imza töreninde açıklama yapan Gül, “Bu okul hayırseverlerimizin üçüncü okulları olacak. Daha önce de Olgunlaşma Enstitüsü yaptılar ve bir İlkokul protokolleri vardı. Bugün gerçekleştirilecek protokol ile 8 derslikli Anaokulu da bunlara eklenmiş olacak. Kamudan emekli olmalarına rağmen üç tane okul yapan hayırseverlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu kapsamda bir kez daha yüz hayırsevere ihtiyacımız olduğunu hatırlatmak isterim. Dilerim hayırseverlerimizin sayısı artar” dedi.

Nurel Taner de “Bizler eğitim gönüllüsüyüz. Bu defa da anaokulu kısmet oldu. Çok mutluyuz. İnşallah ülkeye hayırlı çocuklar yetişir. Bunda sonra da belki farklı şeyler bulur, eğitime destek olmaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmalar sonrasında Vali Gül, hayırseverler Nurel ve Enver Taner ile İl Milli Eğitim Müdür vekili Serkan Kocabaş arasında anaokulu protokolü imzalandı. Tören sonrasında Vali Gül, Taner çiftine eğitime sundukları katkılar için teşekkür belgesi verdi.

23.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz