Mehmet Görür Hatay kadın futbol takımında

Mehmet Görür Hatay kadın futbol takımında

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi A Grubunda mücadele eden Hatayspor Bayan Takımı Gaziantep'li Kaleci Antrenörü Mehmet Görür ile anlaşarak sözleşme imzaladı. Hatayspor Gaziantep'li Tecrübeli Kaleci Antrenörü Mehmet Görür'ü getirdi.

GÖRÜR, "ALGSPOR CAMİASINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Yapılan anlaşma sonrası açıklama yapan çiçeği burnunda antrenör Mehmet Görür, "uzun yıllar ALGSPOR'da başarılı bir şekilde görev yaptım. ALGSPOR Benim yuvam. Şampiyonluklar yaşadım. Şampiyonlar Liginde görev yaptım. Unutulmaz anılarım oldu. Buradan bana her zaman destek olan ALGSPOR Başkanı Ali Gözcü'ye ve Yönetim Kurulu'na çok teşekkür ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.

GÖRÜR, "HATAYSPOR'A BAŞARILI OLMAYA GELDİM"

Hatayspor'dan gelen teklif sonrası Kulüp Başkanımız Lütfi Savaş ile görüşmemiz olumlu geçti ve anlaşmaya vardık. İki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Burada yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ara transfer döneminde gerekli takviyeleri yaparak kadromuzdaki eksik bölgeleri tamamlayarak güçlü bir kadro oluşturacağız. Bu sezon hedefimiz takımımızı ligde tutup, uzun vadedeki sezonlarda ligde kalıcı olmak istiyoruz. Tekrardan bizlere güvenerek takımın başına getiren başta kulüp başkanımız Lütfi Savaş olmak üzere yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

14.01.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz