Muhasebecilere gelişim semineri

Muhasebecilere gelişim semineri

Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası meslek mensuplarına sunumunu Kişisel Gelişim-İletişim Uzmanı ve TRT eski spikeri Tuğba Dalkılıç’ın yaptığı “ Bilinçli Farkındalık ve Etkili İletişim Eğitimi” konusunda bir seminer gerçekleştirdi.

Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası meslek mensuplarına sunumunu  Kişisel Gelişim-İletişim Uzmanı ve TRT eski spikeri Tuğba Dalkılıç’ın yaptığı “ Bilinçli Farkındalık ve Etkili İletişim Eğitimi” konusunda bir seminer gerçekleştirdi.

Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven açılış konuşmasında Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak yeni dönemde de eğitim çalışmalarına  devam  etiklerini vurgulayarak bu tür seminerlerin mesleğe değer katacağını ifade etti.

Özseven konuşmasında şu cümlelere yer verdi; “Meslek Mensuplarımız ve stajyer Mali Müşavir adaylarımızın mesleki eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerini de destekliyoruz. Bu anlamda ilk eğitimimizi 23.06.2022 tarihinde Kişisel Gelişim-İletişim Uzmanı ve TRT eski spikeri Tuğba Dalkılıç sunumu ile Bilinçli Farkındalık ve Etkili İletişim Eğitimi ile  gerçekleştirdik. Eğitim ile bilinçli farkındalığın hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu kendimize ve mesleğimize nasıl değer katacağını bu yolla kariyerimizi nasıl daha ileri taşıyacağımızı tartıştık. Bu eğitimle birlikte üyelerimizin mesleklerini icra ederken etkili iletişimin sağlayacağı tüm olanaklardan da faydalanmalarını sağlamış olmaya çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

27.06.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz