Şahinbey’den Doğa sporu

Şahinbey’den Doğa sporu

Şahinbey Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, Bisiklet Turu, Doğa Yürüyüşü ve Dağcılık gibi spor etkinlikleri düzenledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, Bisiklet Turu, Doğa Yürüyüşü ve Dağcılık sporu yaparak tüm vatandaşları spor yapmaya davet etti. Düzenlenen etkinliğe AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke’de katıldı.

 

GENÇLERLE SPOR YAPTIK

Avrupa Hareketlilik Haftası’na bisiklet sürerek destek veren AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel “Bildiğiniz gibi bu hafta Avrupa Hareketlilik Haftası. Bizlerde farkındalık oluşturmak amacıyla Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile beraber Yeşilvadi Millet Bahçesi’nde genç kardeşlerimizle birlikte bisiklet yolculuğuna çıktık. Bu etkinlikte emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine teşekkür ederim.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, bisiklet turu ile Yeşilvadi Millet Bahçesi’ndeki güzellikleri daha yakından inceleme fırsatı bulduğunu, tüm vatandaşların Yeşilvadi Millet Bahçesi’ni bisikletle mutlaka gezmeleri gerektiğini ifade etti.

18.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz