Seçkin Koleji’nden Yaz Kursları başladı

Seçkin Koleji’nden Yaz Kursları başladı

Özel Seçkin Kolejinde her yıl öğrencilerin büyük katılımıyla gerçekleşen Yaz Okulu programı bu yıl da birbirinden eğlenceli aktivitelerle başladı.

2018–2019 eğitim-öğretim yılının bitmesiyle birlikte tatil döneminde öğrenciler soluğu Seçkin Koleji Yaz Okulu’nda aldılar. Özel Seçkin Koleji yaz okulu kendi branşında eğitimini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır.Eğitmenler, ilgi ve yeteneklerini değerlendiren, güven, samimiyet, motivasyon ve takım ruhunu ön planda tutan yaş gruplarına göre öğrenme ve gelişimi eğlenceyle destekleyebilen, koordinatörler,uzman eğitmenler ve yardımcı personellerden oluşmaktadır. 

Özel Seçkin Koleji Yaz Okulunda öğrenciler Basketbol, Yüzme, Voleybol, Tenis, Bale,Karate,Satranç ve Gitar derslerini branş eğitmenleri eşliğinde yapmaktadır. Yaz okulunda dersler esnasında öğrencilerin ihtiyaçları ve öz bakım becerileri konusunda yardımcı olmak üzere grup liderleri, ayrıca yüzme derslerinde öğrencilerimizin kıyafetlerini değiştirme, saçlarını kurutma vb. ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olarak grup sayısına bağlı olmak üzere yardımcı bayan eğitmenler bulunmaktadır.

 

18.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz