Avrupa'nın şampiyonu Polisgücü

Avrupa'nın şampiyonu Polisgücü

EuroHockey Club Challenge II, Men Slovenya’da Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı Erkek Hokey Takımı finalde karşılaştığı Danimarka’nın Copenhagen HC takımını 3-1’lik skorla yenerek Avrupa Şampiyonluğunu bir kez daha ilan etti.

Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında iki takımı ile mücadele eden Gaziantep Polisgücü Spor Kadın ve Erkek takımları finale kalmıştı. Bu gün oynanan ilk maçta erkek takımı finalde Danimarka’nın Copenhagen HC takımını 3-1’lik skorla yenerek Avrupa Şampiyonu oldu. 

EuroHockey Club Challenge II, Men Slovenya’da Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı Erkek Hokey Takımı finalde karşılaştığı Danimarka’nın Copenhagen HC takımını 3-1’lik skorla yenerek Avrupa Şampiyonluğunu bir kez daha ilan etti. Takımı kutlayan Başkan Mehmet Kaplan elde edilen sonucun tesadüf olmadığını ifade ederek ikinci şampiyonluğu bu gün oynanacak olan EuroHockey Club Challenge III, Kadınlar Hırvatistan 2021 şampiyonasında da Gaziantep Kadın Hokey Takımının ikinci şampiyonluk kupasını kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Avrupa Şampiyonluğunu bir kez daha Türkiye’ye kazandıran takımı, sporcuları ve teknik heyeti kutlayan Başkan Kaplan sporcularını kutladı.

26.09.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz