Büyükşehir’den Abdurrahman Önül Konseri

Büyükşehir’den Abdurrahman Önül Konseri

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı ilçe etkinlikleri kapsamında ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Oğuzeli, Nizip ve İslahiye’de sahneye çıktı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı ilçe etkinlikleri kapsamında ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Oğuzeli, Nizip ve İslahiye’de sahneye çıktı. Sevilen sanatçı Önül, söylediği birbirinden güzel ilahilerle ilçe halkının gönlünde taht kurdu, izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Tasavvuf konserleri, Ramazan sohbetleri, Kur'an-ı Kerim tilavetleri, söyleşi ve Hacivat Karagöz gölge oyunuyla on bir ayın sultanı ramazan ayının manevi iklimini il merkezine yansıtan Büyükşehir, ramazanı dolu dolu geçirmek isteyen taşra ilçe halkını unutmadı. Oğuzeli, Nizip ve İslahiyeliler için ramazan özel programı organize eden Büyükşehir, ramazanın ruhuna uygun olarak ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül konseri düzenledi. Sanatçı Önül’ün Oğuzeli ilçe konserini Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de izledi. İftar sonrasında Oğuzeli meydanına akın eden vatandaşlar, Önül’ün seslendirdiği ilahilerle muhteşem bir gece yaşadı. Sanatçının yorumladığı ilahilere eşlik eden İlçe halkı, program sonunda Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, sanatçı Önül’e günün anısına çiçek verdi. Konseri izlemeye gelenler, sanatçıyla adeta fotoğraf çektirme yarışına girişti.

23.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz