Katan Otel’e üçüncü Yıldız

Katan Otel’e üçüncü Yıldız

Gaziantep’in kalbinde yer alan, 1990 yılından bu yana konforu ve huzuru müşterilerine sunmayı ilke edinen Katan Otel, 30’uncu yılında 3’üncü yıldızını aldı.

Gaziantep’in kalbinde yer alan, 1990 yılından bu yana konforu ve huzuru müşterilerine sunmayı ilke edinen Katan Otel, 30’uncu yılında 3’üncü yıldızını aldı.

Özellikle aile oteli olmasından dolayı yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin konum, temizlik, rahatlık, fiyat, fayda dengesi, olanaklar ve personellerin güler yüzlü hizmet anlayışıyla tercih ettiği Katan otel, baştan sona yapılan tadilatın ardından yeni modernizasyonuyla konaklama sektöründe daha da güvenilir bir kimliğe kavuştu. Gaziantep’te şehir merkezinin göbeğinde yer alan Katan otel, tarihi Gaziantep kalesinin yanı sıra Panorama 25 Aralık Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Zeugma Müzesi, Emine Göğüş Mutfak Sanatları Müzesi, Atatürk Müzesi, Cam Sanatları Müzesi ve Hamam Müzesine yürüme mesafesinde yer alıyor. Katan otel ayrıca Genel Müdür Batuhan Celal Mamatlıoğlu bünyesinde koronavirüs’e karşı olağanüstü önlemler alarak, Clean Stay (Sağlıklı konaklama) programı ile de artık misafirlerine,  hem düzenli olarak dezenfekte edilen ortak kullanım alanları ve hem de dezenfekte edilip etiketlenen konforlu odalarında hizmet vermeye devam ediyor.

 

GAZİANTEP’TE MARKAYIZ

Hotel Katan Yönetim Kurulu Başkanı, Güneydoğu Anadolu Turizmci Otelciler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Genç Girişimci İş Adamı Akın Çalışıcı, Turizm Bakanlığı tarafından 3 yıldıza yükseltilen işletme hakkında şu açıklamaları yaptı. “Katan Oteli 1990 yılından beri Gaziantep’te hizmet veren ilk turistik otelidir. Katan ismi bizim için muhteşemdir ve onur verici bir markamız var. Güzel şehrimiz Gaziantep’te bir markayız. 30 yıldır otelcilik sektöründe hizmet vermekteyiz. Otelimizin açıldığı ilk yıllarda Gaziantep’te 5 yıldızlı oteller yoktu ve bu nedenle bir çok ünlü isimler otelimizde konaklama yapıyorlardı. Otelimizde 42 odamız mevcut, 2 restoranımız var”

20.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz