KİLİS MHP DEMİR GİBİ

KİLİS MHP DEMİR GİBİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kilis il Başkanlığının il kongresi Alaaddin Yavaşça Kültür Merkezinin bahçesinde Pandemi kurallarına göre oturma düzeni ile sosyal mesafe ve maske takılarak gerçekleşti. Kongrede Başkan Mustafa Demir yeniden Başkan oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kilis il Başkanlığının il kongresi Alaaddin Yavaşça Kültür Merkezinin bahçesinde Pandemi kurallarına göre oturma düzeni ile sosyal mesafe ve maske takılarak gerçekleşti.  Kongrede Kilis il Başkanı Mustafa Demir Delegelerin desteğini alarak Başkan seçildi.

Kongre divanı oluştuktan sonra Milliyetçi Hareket Partisinin yaptığı kongreye MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Memiler, AK Parti Kilis il Başkan vekili Rıdvan Diyarbakırlı, Hür-Dava Partisi Kilis il Başkanı Ali Kiriş, Ülkü Ocakları Kilis il Başkanı Mehmet Karaoğlan ve yönetim kurulu, Önceki dönem Milletvekili ve Belediye Başkan adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

YÖNETİM KURULU

Mustafa Demir (Başkan), Halil Karaoğlu, Arif Keleş, Mustafa Özdemir, Metin Kulakoğlu, Murat Demir, Ali Kazık, Nazım Çakmak, Faruk Kara, Ali Okur, Mehmet İzzettin Polat, Bilgin Cırnavuk, Erol Erkoç, Ercan Akdemir, Sadık Sarıdağ, İhsan Erendor, Mehmet Özpolat, Fatih Yunus, Kadir Küçükgöz, Mustafa Gezici, Osman Koç

 

MUSTAFA DEMİR’DEN TEŞEKKÜR

Milliyetçi Hareket Partisi Kilis il Başkanı Mustafa Demir,  "Öncelikle beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendiye huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Allah'ın izni ile bizlere olan güveni hiç bir şekilde boşa çıkarmayacağım. Türkiye çapında gerçekleştirdiğimiz kongrelerin ana sloganı olan İstiklal'de dirlik, İstikbal'de birlik, Kazanan Türkiye olacak sözleri ile önce Kilis teşkilatımızı ardından tüm vatandaşlarımızı kucaklayıp birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğimiz bir dönemin ilk adımını atıyoruz. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli bey'in üzerinde defaatle durduğu gibi Unutmayınız ki birlikte hayır ayrılıkta azap vardır. Biz azap'a değil haysiyetli şerefli onurlu bir hayata talibiz. Biz kalplere gömülü mazlum sırları tıpkı bir cevher gibi çıkarma amacındayız. Gönül gözü ile bakıp kalın perdeleri yıkmanın arayışındayız. Birlik ve beraberlik ruhuyla her müşkülün aşılacağına inanıyoruz. Türkiye çetin bir dönemden geçmektedir. Sorumluluğumuz her zamankinden daha fazladır. İstikbalimizi korumak için bir olmalıyız birlik olmalıyız. Geleceğimizi istikbalimizi yazmak için de dirlik içerisinde yaşamamız şarttır. Kilis'imizde bir olacağız, beraber yan yana saf tutacağız birlik olacağız, bu birlik ile yolumuza devam edeceğiz inşallah. Sizlere söz veriyorum hiç bir bireyi ötekileştirmeden heyecanımızı koruyarak çalışmaya gayret göstereceğiz" dedi.

22.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz