NTO heyeti GAPSHOES Fuarında

NTO heyeti GAPSHOES Fuarında

Nizip Ticaret Odası (NTO), (GAPSHOES ) açılışına, Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’ne ve Gaziantep Bölgesel ve Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM) ziyaretine katıldı.

Nizip Ticaret Odası (NTO), çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Gaziantep Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayii Fuarı (GAPSHOES ) açılışına, Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’ne ve Gaziantep Bölgesel ve Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM) ziyaretine katıldı.

Düzenlenen programlara Nizip Ticaret Odasını Temsilen NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı. Günün ilk programında Nizip Ticaret Odası Başkanları Özyurt ve Karabacak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Gaziantep’de Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi’ni gezdi. Burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan ve incelemelerde bulunan Hisarcıklıoğlu’na bölge oda ve borsa başkanları ile çok sayıda meclis üyesi de eşlik etti. Günün ikinci programında ise NTO Başkanları Özyurt ve Karabacak, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayii Fuar’nın ( GAPSHOES ) açılışına katıldı ve fuarı gezerek ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldı. Günün son programında ise TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte, NTO Başkanları Özyurt ve Karabacak, Gaziantep Sanayi Odası tarafından Şehit Kamil Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törene katıldı.

12.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz