Şehitkamil’de yıl boyu Jimnastik

Şehitkamil’de yıl boyu Jimnastik

Şehitkamil Belediyesi İbrahimli Spor Merkezinde gerçekleştirilen Temel Jimnastik ve Geleneksel Çocuk Oyunları Spor Okulu’nda 1. dönem yaz okulu eğitimleri tamamlandı.

Şehitkamil Belediyesi İbrahimli Spor Merkezinde gerçekleştirilen Temel Jimnastik ve Geleneksel Çocuk Oyunları Spor Okulu’nda 1. dönem yaz okulu eğitimleri tamamlandı. Miniklerin büyük ilgi gösterdiği kurslarda eğitim süreci 2. ve 3. dönem eğitim programlarıyla devam edecek.

Çocukları daha hareketli ve sağlıklı bir yaşama teşvik etmek, yaşıtlarıyla oyunlar oynayarak güvenilir bir ortamda sosyalleşebilmelerine olanak sağlamak amacıyla Önce Öğren Sonra Eğlen, Sağlıklı Nesiller İçin Bir Adım Da Sen At, Okullar Tatile Minikler Şehitkamil’e gibi oyun, spor ve eğlence eksenli projeleri arka arkaya hayata geçiren Şehitkamil Belediyesi, Temel Jimnastik ve geleneksel çocuk oyunları spor okullarıyla da binlerce minik öğrenciyi spor faaliyetleriyle buluşturuyor. İbrahimli Spor Merkezinde hafta boyunca farklı seans seçenekleriyle gerçekleştirilen eğitimlerde geride kalan 1. dönemin ardından jimnastik branşı popülaritesini arttırarak çocukların en çok ilgi gösterdiği branşlar arasında zirvedeki yerini kordu. İbrahimli Spor Merkezinde miniklere yönelik gerçekleştirilen spor okulu çalışmalarını ziyaret eden ve sporcuların gelişim süreciyle ilgili eğitmenlerden bilgiler alan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, minik şampiyonlarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

22.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz