GFK 5 Mayıs'ta toplanacak

GFK 5 Mayıs'ta toplanacak

Daha önceden 3 Nisan’da toplanması beklenen Gaziantep Futbol Kulübü’nde toplanma tarihi 5 Mayıs Salı günü olarak değiştirildi.

Süper Lig'in başlama tarihinin en erken Haziran ayı başında olacağıyla ilgili olarak, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı açıklama doğrultusunda Gaziantep Futbol Kulübü’nde toplanma programında değişiklik yapıldı. Kırmızı-Siyahlılar, maç planlama programında herhangi bir değişiklik olmaması durumunda 5 Mayıs Salı günü tesislerimizde toplanarak, hazırlıklarına başlayacak.

Kulüp Başkanı Mehmet Büyükekşi konuyla ilgili futbolcularımıza bir bilgilendirme mesajı yayınladı;  "Değerli Gaziantep Futbol Kulübü Ailesi Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in yeniden başlama tarihi ile ilgili “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın koordinasyonuyla UEFA'nın da görüşleri doğrultusunda Mayıs ayının ilk haftasında TFF Yönetim Kurulu tarafından yeniden değerlendirilecektir. Bu durumda takımlarımızın hazırlık süreci de göz önünde bulundurulduğunda liglerimiz en erken Haziran ayı başında oynanabilecektir”.açıklamasını yapmıştır. Bu açıklamaya istinaden Gaziantep FK Yönetim Kurulu olarak almış olduğumuz kararları sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-) Yeni toplanma tarihimiz 5 Mayıs Salı 2020 günüdür.

2-)Bu süreç içerisinde; kulübümüzün herhangi bir seyahat yasağı bulunmamaktadır. Fakat, hem toplum sağlığı hem de sizlerin ve ailelerinizin sağlığı için seyahat tavsiye edilmemektedir. Bilindiği üzere ülkemizden yurt dışına uçuşlar da kısa bir süre önce yasaklanmıştır.

3-)Teknik ekibimizin sizlerle paylaştığı bireysel antrenman programlarınızı, ister eviniz de isterseniz de  münferit olarak tesislerimizde yapmaya devam edebilirsiniz. Bu süreci hep birlikte sabırla ve dayanışma içerisinde atlatacağız. En önemlisi sizin ve ailenizin sağlığı. Lütfen kişisel önlemlerinizi alın. Kendinizi ve ailenizi koruyun.”

4.04.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz