Gurbetçi’nin çilesi Hatem’de bitecek

Gurbetçi’nin çilesi Hatem’de bitecek

İngiltere’de yaşan 38 yaşındaki gurbetçinin yıllardır veremediği kilolarından ötürü çektiği çile Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Genel Cerrahi , Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Emin Yılmaz tarafından uygulanan obezite cerrahisi ile son bulacak.

Gurbetçi şeker oranlarının daima yüksek olması nedeniyle İngiltere’de birçok sağlık kuruluşuna başvurdu. Doktorlar şekerinin yüksek olmasının nedeninin fazla kilolarından kaynaklandığını ifade edince Gurbetçi obezite cerrahisi hakkında araştırmalarda bulundu. Sosyal medya üzerinden Dr. Emin Yılmaz ile temasa geçti. Ameliyat olmaya karar vererek Gaziantep’e geldi. Ameliyatı başarılı geçen gurbetçi sağlıklı bir şekilde İngiltere’ye döndü.

Kiloları ile vedalaşacağı için çok mutlu olduğunu ifade eden Gurbetçi ‘ Yıllardır bir çok diyet ve egzersiz yaptım fakat kilolarımdan kurtulamadım. Kilolarım sadece beni görüntü olarak rahatsız etmekle kalmayıp şeker hastalığımı da tetikledi. Obezite benim için artık dayanılmaz bir hal almıştı. Sosyal medyadan Dr. Emin Yılmaz ile iletişime geçtim. Dr. Emin Yılmaz ameliyat olan hastalar çok mutluydu, hayallerine kavuşmuşlardı. Ben de artık obeziteden kurtulmak isteyince İngiltere’den Gaziantep’e geldim. Ameliyatımı oldum, çok başarılı geçti, ağrım sızım olmadı. Rahatlıkla ayağa kalkıp yürüyebildim. Sağlıklı bir şekilde İngiltere’ye döneceğim. Ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Dr. Emin Yılmaz başta olmak üzere tüm Hatem Hastanesi çalışanlarına minnettarım’ ifadelerini kullandı.

2.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz