Naksan’a e-ticaret ödülü

Naksan’a e-ticaret ödülü

Gerçekleştirdiği ihracat, istihdam ve ülke ekonomisine sağladığı katma değer ile Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından ödüle layık görülen Naksan Plastik A.Ş. e-ticarette de sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

Gerçekleştirdiği ihracat, istihdam ve  ülke ekonomisine sağladığı katma değer ile  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından ödüle layık görülen Naksan Plastik A.Ş. e-ticarette de sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. 

 

NAKSANMARKET İLE E-TİCARET SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Naksan Plastik Genel Koordinatörü Enis Sarılarlı, plastik ve ambalaj sektörünün lideri konumunda olan Naksan Plastik’in  e-ticaret platformunu yayına aldığını müjdeleyerek, www.naksanmarket.com ziyaretçilerinin, 7/24 ambalaj ürünlerini inceleyebileceklerini ve birkaç tık ile sipariş verebileceklerini ifade etti. 

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜME PROFESYONEL YAKLAŞIM

 E-ticaret sitesiyle dijital dönüşüm sürecine önemli bir yatırım yaptıklarını belirten Sarılarlı, “Naksan Plastik olarak trendleri yakından izliyor, uzun vadeli stratejik planlarla hareket ediyoruz. Tüm dünyada dijitalleşmenin getirdiği değişime tanık olduğumuz bu dönemde, dijital dönüşüm kaçınılmaz bir süreç. Biz de e-ticaret platformumuzla önemli bir adım attık. Türkiye'de ilklerden biri olan sitemiz ile sektörümüze örnek olacak bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye bilgi verdi.

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz