NTO’dan Jandarma Komutanına ziyaret

NTO’dan Jandarma Komutanına ziyaret

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve beraberindeki yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Nizip İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki’yi ziyaret ettiler.

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve beraberindeki yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Nizip’te göreve yeni başlayan Nizip İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki’ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Görevine yeni atanan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki’ye başarılar dileyen Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Nizip halkı vatanına milletine sadık ve ilçede görev yapan kamu görevlilerine sahip çıkan bir millettir. Bizlerde Nizip Ticaret Odası olarak faal bin dört yüz üyemiz ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığımızın destekçisi olacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarımız ile geçmişte işbirliği içerisinde çalışılarak başarılı işlere imza attık. İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki ile de beraber ülkemiz ve ilçemiz için başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki ise, “İnşallah işbirliği içerisinde vatandaşlarımızın da desteğiyle görevimizi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyorum. Bugün bizleri ziyaret eden Nizip Ticaret Odası başkanlarına ve üyelerine çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Gerçekleşen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Meclis Başkan Yardımcısı Abdullah Altınbaş, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Alpaslan, İbrahim Özkaya, Mustafa Kaya, Hüseyin Yaprak, NTO Meclis Üyeleri Hasan Kaya, İbrahim Fatih Öztürkmen, İbrahim Demir, NTO Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Dağlı ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz